Jak żywy Ken wyglądał przed operacjami?

Małgorzata
5 miesięcy temu
Jak żywy Ken wyglądał przed operacjami?
12
FB Udostępnij na Facebooku
W dzisiejszych czasach operacje plastyczne nie są niczym dziwnym. Niemal każda gwiazda się jakiejś poddała, aby poprawić naturę i czuć się atrakcyjniej. Jednak są też osoby, które przekroczyły pewną granicę i niejako uzależniły się od operacyjnego poprawiania swojego ciała.
Rodrigo Alves to jedna z najbardziej znanych postaci po operacjach plastycznych. Jego wygląd zmienił się tak drastycznie, że gdy pokazał swoje dawne zdjęcia to nikt go nie poznał. "Żywy Ken" przeszedł ponad sześćdziesiąt inwazyjnych operacji, które kosztowały go około 500 000 funtów. Dziesięć razy operował nos, zmieniał kształt klatki piersiowej, włożył do niej silikonowe implanty i poddał się liposukcji. Nie wspominając o takich zabiegach jak botoks i wypełnianie zmarszczek. Ostatnia jego wizyta w szpitalu związana była z usunięciem żeber. Rodrigo marzył o wąskiej talii, którą dziś dodatkowo podkreśla gorsetem.
 
"Skończyłem. Moje ciało, umysł i dusza pasują teraz do siebie. To była długa podróż, ale jestem szczęśliwy. Minęło pięć lat, odkąd stałem się znany jako Żywy Ken. Mam świadomość tego, że jestem popularny. Wystąpiłem w sześćdziesięciu programach telewizyjnych i ośmiu filmach dokumentalnych. Odtąd będę dbał o siebie, aby zachować swój ponadczasowy wygląd. Chodzę na siłownię i prowadzę zdrowy tryb życia i być może przez długi czas nie skorzystam już z operacji." - powiedział ostatnio Rodrigo.

Rodrigo wyznał również, że zdecydował się na operacje plastyczne, bo zawsze był gruby, a ćwiczenia i diety nie pomagały mu w osiągnięciu wymarzonego wyglądu. 
 "Mimo że dzielę się zdjęciami z przeszłości, to uważam, że wyglądałem tam okropnie. Dziś mam to, czego od zawsze pragnąłem. Nie mogę narzekać na brak zainteresowania moją osobą. W wielu miejscach jestem bożyszczem i mam tego świadomość. Wiem też, że jestem hejtowany, ale to mnie nie interesuje" - wyznaje w wywiadach. 

 

Czy wydaje Wam się, że taki wygląd mieści się jeszcze w granicach dobrego smaku?


 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku