Zjawiskowy ślub Miss World i gwiazdy pop!

Małgorzata
3 miesięcy temu
Zjawiskowy ślub Miss World i gwiazdy pop!
2
FB Udostępnij na Facebooku
Ślub Priyanki Chopry i Nicka Jonasa to jedno z największych towarzyskich wydarzeń mijającego roku. Ale nic dziwnego skoro na ślubnym kobiercu stają gwiazda Bollywood i gwiazdor muzyki pop.

Priyanka Chopra w 2000 roku zdobyła tytuł Miss World, a dwa lata później rozpoczęła karierę w Bollywood. W Ameryce zdobyła sławę dzięki filmowi „Quantico”. Aktorka przyjaźni się z księżną Meghan Markle. Nick Jonas jest wokalistą znanym z zespołu Jonas Brothers, ale aktualnie postawił na karierę solową i aktorską. Media od dawna rozpisywały się na temat jego związków i romansów, m.in. z Miley Cyrus, Seleną Gomez, Demi Moore, czy Demi Lovato. Być może dlatego niewielu wierzyło, że związek Jonasa i Priyanki Chopry przerodzi się w coś naprawdę poważniejszego. Tymczasem 1. grudnia para stanęła na ślubnym kobiercu!

Uroczystości związane ze ślubem Priyanki Chopry i Nicka Jonasa trwały cały weekend. Ceremonia odbyła się w Indiach,  w luksusowym pałacu Umaid Bhawan Palace w Dźodhpur w Radżastanie. Już sama nazwa miejsca brzmi, jak z bajki! Zakochani wzięli dwa śluby: jeden w obrządku hinduskim, drugi w chrześcijańskim. Wesele przypominało bollywoodzki film, ale chyba największe wrażenie zrobiła suknia ślubna, a właściwie dwie suknie, w których gościom pokazała się panna młoda!

Jedną z sukien ślubnych zaprojektował dla Priyanki Ralph Lauren. Jej uszycie zajęło 1826 godzin! Suknia była wyszyta kryształkami Swarovskiego, milionami perłowych cekinów, wyhaftowano na niej ważne dla aktorki słowa, jak "rodzina", "współczucie" czy "nadzieja", a zakończona była welonem o długości 75 metrów.

 
Druga suknia ślubna Priyanki Chopry była ozdobiona ponad 2 milionami cekinów i naszyjnikiem o wartości 184 karatów.

To rzeczywiście ślub, jak z bajki!źródło: ofeminin.pl  I  fotografie: glamour.pl, ofeminin.pl
Udostępnij na Facebooku