Zgwałcił córkę, bo myślał, że to... jego nowa żona

Małgorzata
tydzień temu
Zgwałcił córkę, bo myślał, że to... jego nowa żona
6
FB Udostępnij na Facebooku
Sąd w duńskim mieście Kolding skazał na dwa lata i sześć miesięcy więzienia 50-letniego mężczyznę, który zgwałcił swoją córkę. Jak informuje gazeta „Jydske Vestkysten”, zrobił to w swoją noc poślubną.

Do tego strasznego wydarzenia doszło w sierpniu 2017 roku. Mężczyzna zaprosił 20-letnią córkę na swój ślub. Młoda kobieta podczas wesela upiła się i poszła spać w apartamencie nowożeńców. Młoda para położyła się w tym samym łóżku, a 50-latek współżył z nieprzytomną córką, mając obok siebie nowo poślubioną małżonkę.

Podczas procesu mężczyzna nie zgodził się z oskarżeniami o gwałt, choć przyznał, że w trakcie wesela "urwał mu się film". Zapewniał jednak, że miał na sobie spodnie.

Ostatecznie dowodem w procesie była wymiana smsów między ojcem a córką.

Nie pojadę z tobą do Berlina. Uważam, że powinniśmy przestać utrzymywać wszelkie kontakty. Nie mogę się pogodzić z tym, co mi zrobiłeś- napisała 20-latka do ojca.

Jak pisze "Jydske Vestkysten", ojciec miał odpowiedzieć, że myślał, iż była to jego żona. "Wybacz.Pomyliłem się. Myślałem, że to X (tu pada imię żony - red.)"- napisał do córki.

Ostatecznie mężczyzna został skazany na dwa lata i sześć miesięcy więzienia. Ma też zapłacić córce odszkodowanie w wysokości 60 tysięcy koron.źródło: rmf24.pl  I  fotografie: rmf24.pl

Udostępnij na Facebooku