Zdradził żonę, ranił ją wielokrotnie nożem a ona mimo to go nie zostawiła

Małgorzata
2 miesięcy temu
Zdradził żonę, ranił ją wielokrotnie nożem a ona mimo to go nie zostawiła
6
FB Udostępnij na Facebooku
Żona, która ma szczęście, że żyje po ataku szału przez męża, postanowiła, że mimo to od niego nie odejdzie. 25-letni Michael Barnard ożenił się z 21-latką, zamieszkał z nią u jego rodziców w przyczepie, zdradził ją, a w krótkim czasie po tym wszystkim, chciał ją zabić.
Shannon od pewnego czasu obawiała się męża i aby w razie ataku się obronić pod łóżkiem trzymała nóż. Jednak to jej nie ochroniło, a nawet doprowadziło do bezpośredniego zagrożenia życia 21-latki. Jednej z nocy  Michael zaatakował żonę i zadał jej aż 46 ran nożem. Przed atakiem popatrzył jej w oczy i powiedział: „Muszę Cię zabić”.


Kobietę w szpitalu cudem uratowano. Spędziła tam praktycznie miesiąc wracając do zdrowia. Sprawą ataku męża nożownika zajął się sąd i skazał go na 20 lat pozbawienia wolności.

To, co się stało, wcale nie wpłynęło na miłość Shannon, która regularnie odwiedza męża w więzieniu i powiedziała wszystkim, że nie ma zamiaru go porzucać. Zapytana, czy wybaczyła swojemu mężowi, powiedziała: „Tak, oczywiście. To mój mąż”.

Prokurator Christopher May powiedział, że Barnard cierpi na problemy psychiczne, a w chwili, gdy zaatakował 21-latkę cierpiał na tzw. zaburzenia adaptacyjne, które wywołał silny stres związany z poczuciem winy po zdradzie. On sam zdawał sobie sprawę, że w czasie ataku może zabić żonę, ale ona twierdzi, że jej ukochany z pewnością nie chciał tego zrobić. 

Miłość potrafi być ślepa...


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku