Zauważyła, że jej córeczka różni się od innych dzieci

Małgorzata
3 miesięcy temu
Zauważyła, że jej córeczka różni się od innych dzieci
8
FB Udostępnij na Facebooku
Amber Rojas jest doświadczoną mamą czwórki dzieci – 10-letniego Xaviera, 8-letnich bliźniaków Kaydence i Zayden i Evry, która dopiero co skończyła 2 lata. Wraz z mężem Fernandem i gromadką swoich dzieci mieszkają w Teksasie. Na tym jednak nie koniec. Cały ich świat się zmienił, gdy urodzić się miała piąta pociecha pary...
Amber i Fernand bardzo się cieszyli, że na świecie ma się pojawić ich kolejne dziecko. Postanowili jednak, że płeć maleństwa poznają dopiero, gdy to się urodzi. 


Dopiero po porodzie Amber zdała sobie sprawę z tego, że jej dziecko różni się od rodzeństwa. Okazało się, że dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, chociaż wcześniej żaden z lekarzy o tym nie powiedział.


"Patrzyłam na nią i zastanawiałam się, dlaczego nikt mi o tym nie powiedział. Teraz wiem, że niektórzy rodzice dowiadują się o fakcie kilka tygodni po porodzie" – mówi Amber. - "Położna powiedziała mi, że nie chce, żebym się martwiła, ale moja córka może mieć zespół Downa. Kiedy mnie o tym poinformowała, byłam już tego w jakiś sposób świadoma i brałam to pod uwagę."


Po serii testów i badań ustalono, że dziewczynka ma problemy z sercem, a specjalistyczny zabieg jest w tym przypadku nieunikniony. Zanim jednak została poddana operacji, nabawiła się wirusa RSV – łagodnej infekcji dróg oddechowych, która może być bardzo groźna dla noworodków.

Na szczęście operacja przebiegła bardzo dobrze, a Maleństwo mogło wrócić do rodziny. 


 
 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku