Ta dziewczynka wzruszyła pół Polski! Zaśpiewała piosenkę z bajki i naprawdę wyszło jej niesamowicie!! :O

Karolina
2 tygodni temu
Ta dziewczynka wzruszyła pół Polski! Zaśpiewała piosenkę z bajki i naprawdę wyszło jej niesamowicie!! :O
11
FB Udostępnij na Facebooku
The Voice Kids to program, podobny do The Voice of Poland, lecz jest między tymi programami pewna różnica. W The Voice of Poland mogliśmy oglądać występy ludzi dorosłych, a w The Voice Kids występują naprawdę utalentowane dzieciaki. Mali artyści z chęcią przychodzą na przesłuchania do programu. Niedawno wyszła już druga edycja tego show. W sieci aż wrze od występów tych małych wokalistów, choć za nami dopiero przesłuchania w ciemno,

Oszałamiająca mała księżniczka!!

Nina ma zaledwie 10 lat, lecz jej głos powalił wszystkich na kolana. Dziewczynka wystąpiła w programie i zaśpiewała piosenkę z bajki "Mała Syrenka" pod tytułem "Naprawdę chcę". 
Jej głos urzekł nie tylko publiczność, ale też jurorów. Od razu poznali po jej zmysłowym, delikatnym i bardzo czystym głosie, że to ogromny talent. Nie trzeba było długo czekać, bo oczywistym było, że wszyscy jurorzy wcisną czerwone, dzięki czemu Nina przeszła do kolejnego etapu.

Do czyjej drużyny poszła dziewczynka?? 

Wszyscy jurorzy zauroczyli małą artystkę, lecz niestety Baron z Tomsonem i Cleo przegrali tę "walkę" o utalentowaną królewnę. Dziewczynka dołączyła do ekipy Dawida Kwiatkowskiego, tak jak podpowiadało jej serce. 

Obejrzyj występ Niny: Trochę informacji o dziewczynce: 

Nina ma dopiero 10 lat, lecz już ma wiele pasji – główną z nich jest rzecz jasna śpiewanie. Lecz na tym nie kończą się jej zamiłowania do świata muzyki. Ta mała kobietka gra na skrzypcach i fortepianie. Jak sama mówi, uwielbia czytać książki. Na stronie The Voice Kids widnieją informację, że Nina w ciągu jednego dnia potrafi przeczytać nawet 2 pozycje! Pasjonuje się też w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań matematycznych, oraz często uczestniczy w konkursach ortograficznych. Dziewczynka nie zamyka się tylko w domu, uwielbia uprawiać sport, w szczególności grać w koszykówkę. 

Aż ciężko uwierzyć, że to wszystko drzemie w tej małej dziewczynce!! Artystka, która swoimi zamiłowaniami i pasjami mogłaby obdarzyć niejedną dorosłą osobę.
 


 

 

Mali artyści

Faktycznie Nina poruszyła serce wszystkich, którzy oglądali jej występ. Nie zmienia to jednak faktu, że w tej edycji programu małych ludzi z wielkimi talentami jest znacznie więcej. Są nimi np: Pola Deptuła, Maria Nowak, Olivier Woźnicki czy Oliwier Szot

Oliwier z Nowosielca: ma on zaledwie 10 lat, marzy o tym by zostać aktorem i piosenkarzem i powiemy wam szczerze, ma na to zadatki. Skradł serca szerszej publiczności. Chłopiec także trafił do drużyny Dawida. Zobaczcie jego występ i sami oceńcie. Kto wystąpił lepiej Nina czy Oliwier?? 

 

Nie trzeba dużo żeby stwierdzić, że druga edycja znanego show zapowiada się bardzo emocjonująco. Z każdym występem jest coraz więcej faworytów do wygranej. My już się nie możemy doczekać, by obejrzeć kolejne odcinki!! 
 

Wybraliście już swoich ulubieńców??  Który występ was urzekł? Czekamy na Wasze komentarze!

źródło: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku