Zaginęła nastolatka, której rodziców zamordowano

Małgorzata
3 miesięcy temu
Zaginęła nastolatka, której rodziców zamordowano
6
FB Udostępnij na Facebooku
Kilka dni temu w stanie Wisconsin w Barron zaginęła nastolatka, której rodziców zamordowano w ich domu. W poszukiwania Jayme Closs zaangażowało się FBI oraz inne amerykańskie jednostki.
 

Do domu zamordowanego małżeństwa w poniedziałek ktoś wezwał policję. Zgłoszenie było anonimowe, a policja po dotarciu na miejsce znalazła ciała dwóch dorosłych osób. Byli to rodzice Jayme - 56-letni James Closs i 46-letnia Denise Closs. Zostali śmiertelnie postrzeleni. Na miejscu okazało się, że w domu nie ma ich córki. 13-latka ostatni raz widziana była dzień wcześniej na przyjęciu urodzinowym.

W sprawie jest wciąż wiele niewiadomych, jednak służby stwierdziły, że dziewczyna nie ma nic wspólnego ze zbrodnią. Mogła co najwyżej być świadkiem morderstwa rodziców. Szeryf Chris Fitzgerald na zorganizowanej wczoraj konferencji przyznał, że policja nie ustaliła tożsamości podejrzanych. Dodał także, że jest na 100 proc. przekonany o tym, że nastolatka żyje.

 

 

Według FBI dziewczyna została uprowadzona z domu będąc zastraszana przez napastników. 

Policjanci codziennie otrzymują wiele telefonów w sprawie zniknięcia nastolatki, dzięki nagłośnieniu tej sprawy przez media. Żadna z informacji nie przybliżyła ich do rozwiązania śledztwa. Nie wiadomo również, kto zadzwonił na policję ze zgłoszeniem zbrodni.


źródło: onet.pl  I  fotografie: onet.pl
Udostępnij na Facebooku