Zabrała swoją mamę w niesamowite miejsce, aby uczcić jej urodziny. Zaskoczy Was, gdzie przez pomyłkę trafiły.

Małgorzata
3 miesięcy temu
Zabrała swoją mamę w niesamowite miejsce, aby uczcić jej urodziny. Zaskoczy Was, gdzie przez pomyłkę trafiły.
4
FB Udostępnij na Facebooku
25-letnia Anna Vigsø chciała zrobić swojej mamie niespodziankę i na jej 50-te urodziny zabrała ją w podróż do Hamburga. Skorzystała z popularnego serwisu, na którym dokonuje się rezerwacji noclegów – często w mieszkaniach innych osób, które akurat gdzieś wyjechały w tym terminie.
Dopiero na miejscu okazało się, że lokal, który zarezerwowała Anna nie był tym, którym myślała, że będzie...

Gdy tylko kobiety podjechały pod wskazany adres, ich oczom ukazała się kobieta w bardzo wyuzdanym stroju. Zaprosiła ich do środka, ale co chwilę zerkała na nich, jakby chciała się upewnić, czy dobrze trafili.


Okazało się, że panie trafiły do... domu publicznego, który mieścił się w prywatnym budynku! W środku było wiele seksualnych gadżetów, które sprawiały, że 50-latka na pewno nigdy nie zapomni swoich urodzin! :) Córka przyznała, że na mapie widziała, w jakiej dzielnicy będą mieszkać, ale nie spodziewała się, że znajdą się w samym centrum takiej rozpusty.

"Kiedy dotarliśmy do mieszkania, natychmiast to zauważyliśmy. Była tam duża sypialnia, w której był ogromny znak X, do którego doczepione były jakieś pasy, a wszędzie były kajdanki i pejcze. Do tego plakaty z nagimi kobietami i dużo filmów porno."
 

 
Miejmy nadzieję, że mama Anny ma poczucie humoru :)

*zdjęcia mają charakter podglądowyźrodło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku