Syn Zenona Martyniuka ponownie pisze o żonie!

Małgorzata
tydzień temu
Syn Zenona Martyniuka ponownie pisze o żonie!
1
FB Udostępnij na Facebooku
Daniel postanowił po raz kolejny napisać wpis o żonie. Tym razem dementuje doniesienia, jakoby on i 19-letnia Ewelina poznali się na imprezie. Syn Zenka Martyniuka wyjawia - według niego - prawdziwe kulisy tej znajomości.

Kto by przypuszczał, że po zaledwie trzech miesiącach od pięknego ślubu i hucznego wesela wydarzy się coś takiego. W październiku syn Zenona Martyniuka poślubił sporo młodszą Ewelinę. Później na jaw wyszło, że już podczas ceremonii kobieta była w ciąży. A z końcem grudnia w mieszkaniu nowożeńców doszło do awantury. Media doniosły wtedy, że Daniel nie chciał wpuścić małżonki do mieszkania. Ponadto funkcjonariusze, którzy zostali wezwani na miejsce, u syna "króla disco polo" znaleźli narkotyki w postaci marihuany i zatrzymali go. 

W mediach zaroiło się od artykułów na temat małżonków. W końcu głos zabrał sam Daniel, który przedstawił swój punkt widzenia.

"Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosiła plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciążę. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć, było to już 7 miesięcy temu została zmuszona do ślubu przez matkę i babcię, bo co ludzie powiedzą na wsi w Russocicach panna z dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz, gdy przestałem tam jeździć, wysłali Ewelinę do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia, nie było też żadnej awantury u mnie w Wasilkowie.Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, która przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać" [pisownia oryginalna] - napisał na swoim Facebooku. 

Obojętni na spekulacje nie pozostali również rodzice Eweliny. W oświadczeniu poinformowali, że przez tę całą sprawę są nękani. "Przez nasilające się ataki ze strony mediów, dziennikarzy i śledzenia naszej rodziny Ewelina Martyniuk znalazła się w szpitalu i wymaga pomocy lekarskiej" - napisali. 

Jednak zajęcie przez nich oficjalnego stanowiska nie sprawiło, że temat został zamknięty. Otwiera go na nowo... sam Daniel, który na swoim InstaStory umieścił kolejny wpis. Sprowokowały go chyba do tego doniesienia o rzekomych początkach jego związku z Eweliną. Według nich zakochani mieli poznać się na imprezie. Zdaniem syna Martyniuka nie jest to prawdą.

Daniel zapewnia, że on i obecna żona poznali się przez internet. "Ewelina zaobserwowała mnie na instagramie" - stwierdził, po czym doprecyzował: "Dodam tyle ze Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić jak się poznaliśmy :) hahaha, a teraz dowiaduje się, że poznałem je razem z siostrą". "Pierwsze nasze spotkanie było hotelu w Koninie" - czytamy.źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, pudelek.pl

Udostępnij na Facebooku