Sylwia Grzeszczak zaatakowana. Wykręcili jej rękę, próbowali rzucić kamieniem !

Karolina
5 miesięcy temu
Sylwia Grzeszczak zaatakowana. Wykręcili jej rękę, próbowali rzucić kamieniem !
4
FB Udostępnij na Facebooku
Sylwia Grzeszczak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej piosenki bez problemu można usłyszeć w radiu, a na koncerty przychodzi cała rzesza wiernych fanów. Niestety, na niektórych z nich dochodzi do naprawdę niebezpiecznych sytuacji.
Sylwia Grzeszczak podobnie jak wiele innych gwiazd uwielbia kontakt ze swoimi fanami, zwłaszcza na koncertach. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież niemalże każdy artysta podczas występów lubi zejść do swojej widowni. Niestety wiąże się to nierzadko z dużym niebezpieczeństwem, ponieważ ochrona nie zawsze może wszystko dostrzec w tłumie ludzi. Piosenkarka przekonała się o tym na własnej skórze i to w sposób bardzo bolesny.

W wywiadzie dla portalu party.pl  piosenkarka przytoczyła najniebezpieczniejsze sytuacje ze swoich koncertów, podczas których została zaatakowana przez widzów. Jednym z takich przypadków był ten, gdzie podczas koncertu Grzeszczak zauważyła, że jedna z osób stojących pod sceną chce w nią czymś rzucić. Jak się po chwili okazało, był to kamień wycelowany prosto w piosenkarkę.

– Faktycznie próbował czymś rzucić na scenę. Zobaczyłam to po chwili. Celował centralnie we mnie. Na szczęście nic się nie stało, choć wyglądało to dramatycznie – wspomina piosenkarka.Inną groźną sytuacją była ta, kiedy podczas kontaktu z widzami, jeden z mężczyzn stojących w tłumie nieoczekiwanie i bardzo boleśnie wykręcił rękę Sylwii Grzeszczak. Nie wiadomo jaki cel miał w tym wypadku napastnik – może chciał ją nastraszyć albo po prostu sprawić trochę bólu, ponieważ był z czegoś niezadowolony. Bądź co bądź takie zachowanie bez wątpienia jest karygodne i nie powinno mieść miejsca.

Mimo wszystko Grzeszczak bardzo chwali ekipę, która dba o jej bezpieczeństwo, ponieważ zdaje sobie sprawę, że nie zawsze można wszystko dostrzec na czas. Jednak piosenkarka zdecydowanie powinna zachować następnym razem większą ostrożność, ponieważ nigdy nie wiadomo kto kryje się w tłumie.
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku