Styl - śmieszne modowe wpadki i kreacje aktorów

Pokaz Victoria's Secret 2018
3

Pokaz Victoria's Secret 2018

Małgorzata2 miesięcy temu
Singiel w pracy
3

Singiel w pracy

Małgorzata5 miesięcy temu
Malowanie ścian - zrób to sam!
10

Malowanie ścian - zrób to sam!

Małgorzata5 miesięcy temu
Lustrzany dom? Czy to możliwe?
12

Lustrzany dom? Czy to możliwe?

Małgorzata5 miesięcy temu
Pokaż więcej wpisów

Styl – modnie i stylowo oraz śmieszne wpadki aktorów i celebrytów

Uwielbiasz modę i styl? Chcesz się w tym temacie rozwijać i być na bieżąco? Pomaga w tym serwis szokujaca.pl, w którym zawsze odnajdziesz ciekawe pomysły na ubrania. Przekonasz się, jak warto wyglądać latem, jesienią, zimą czy wiosną. Dowiesz się, jak ubierają się popularne gwiazdy sportu i aktorzy. Poznasz także propozycje ubrań od najlepszych projektantów mody. Ta wiedza sprawi, że nigdy nie będziesz za modą, lecz zawsze podążał w jej kierunku. Odczujemy to my i pozostali, wokół których się obracamy.

Sukcesy i porażki modowe

W modzie pojawiają się pewne sukcesy, projektantów, celebrytów i modnych aktorów. Warto je poznawać, aby móc również rozwijać się w kierunku mody. Możliwe, że pewne kreacje Cię zainspirują. Uznasz, że chciałbyś lepiej ubierać się do szkoły, pracy, a nawet w domu. Będziesz dzięki temu większą uwagę zwracać na swój wygląd zewnętrzny.

 

Możliwe, że postanowisz się odchudzać czy regularnie ćwiczyć. Na pewno takie postanowienia wyjdą Ci później na korzyść. Z takimi historiami zmagały się różne znane osoby w świecie mody, które będą stanowiły dla Ciebie cenną motywację. Pewni z nich mają również swoje wpadki i porażki modowe, z których nabierasz pewnego doświadczenia. Przy okazji możesz się pośmiać i wiedzą, jak przenigdy się nie ubierać.

Śmieszne kreacje celebrytów i modowe wpadki aktorów

Celebryci i znane aktorki, aktorzy, sportowcy, są w stanie zaskakiwać nas na różne sposoby. Świadczą o tym ich śmieszne, a czasami bardzo skąpe kreacje.

 

Informacje o stylu, modzie, w serwisie szokujaca.pl dostępne są każdego dnia. Zawsze warto tutaj zajrzeć, gdy masz wolną chwilę w pracy, szkole czy w domu. Przekonaj się o tym jak najczęściej!

Czytaj dalej