Studentka od początku wiedziała, że gdy urodzi dziecko to od razu je zabije!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Studentka od początku wiedziała, że gdy urodzi dziecko to od razu je zabije!
7
FB Udostępnij na Facebooku
23-letnia studentka pedagogiki została oskarżona o zamordowanie swojego dziecka. Pomimo tak okropnego czynu rodzina stoi murem za kobietą. Mąż nawet rzucił się na reporterów, gdy ci podczas rozprawy chcieli zrobić zdjęcia oskarżonej kobiecie.
Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Aneta P. w wolnych chwilach opiekowała się dziećmi a na co dzień studiowała pedagogikę specjalną. Swoich pracodawców w ogłoszeniach umieszczanych w internecie przekonywała, że posiada duże doświadczenie, a poza tym jest osobą niezwykle empatyczną i cierpliwą. Jak się później okazało prawda była zupełnie inna. 

Gdy miała chłopaka zaszła w ciążę ze starszym mężczyzną, który miał żonę. Nikomu nie przyznała się do ciąży i przez dziewięć miesięcy robiła wszystko żeby jej tajemnica nie wyszła na jaw. Do porodu doszło w domu 23-latki a Aneta od początku wiedziała, że zabije swoją nowonarodzoną córkę. Zabrała więc noworodka nad rzekę i wrzuciła go do niej. Przypadkowy przechodzień odnalazł ciało dziewczynki i wezwał policję , która ponad dwa tygodnie szukała matki. 
 

 

23-latka załatwiła sobie zaświadczenie od ginekologa, że nie jest ani nigdy nie była w ciąży. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Kobieta została aresztowana. Przed sądem przyznała się do wrzucenia dziecka do rzeki, ale nie do zabójstwa. 


Policjanci w komputerze kobiety znaleźli hasła które wskazywały na to, że kobieta już w piątym miesiącu ciąży dowiadywała się, jak pozbyć się niechcianej ciąży. Grozi jej dożywocie. 
 
źrodło: popularne.pl I fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku