Pracownicy socjalni dokonali strasznego odkrycia! Ojciec przez 20 lat więził syna w... skrzyni.

Małgorzata
tydzień temu
Pracownicy socjalni dokonali strasznego odkrycia! Ojciec przez 20 lat więził syna w... skrzyni.
5
FB Udostępnij na Facebooku
Media co jakiś czas donoszą o przerażających czynach, których jedni ludzie dopuszczają się wobec drugich. W niektóre historie naprawdę ciężko nam uwierzyć zwłaszcza, jeśli to rodzice krzywdzą swoje dzieci.

Japonia najwyraźniej słynie ze strasznych historii. Jakiś czas temu jedną z historii umieścił u siebie portal pikio.pl. 73-letni Yohsitan Yamasaki z miasta Sanda stwierdził, że jego syn jest chory psychicznie. Dlatego postanowił uwięzić go w drewnianej skrzyni. Mężczyzna spędził w niej aż 20 lat swojego życia. Był wypuszczany tylko raz dziennie, aby zjeść i wykąpać się. Urządzenie miało 90 cm szerokości i 180 cm długości. W momencie uwolnienia syn okrutnego staruszka miał 42 lata.

Sprawa ujrzała światło dzienne, gdy do domu Yohsitana Yamasaki postanowili wkroczyć pracownicy socjalni. Mężczyzną, który obecnie opuścił swoje więzienie, zajmują się lekarze. Co do oprawcy, znajduje się w rękach policji.

Niewykluczone, że niektórzy Japończycy praktykują metody wychowawcze, które nie są niczym innym, jak bestialstwem. To nie pierwszy przypadek, gdy w Japonii rodzic zamykał swoje dziecko czy to w ciasnych pomieszczeniach, czy jak w tym przypadku - w skrzyni . Pikio.pl informuje, że kilka miesięcy temu w jednym z domów zostało odnaleziono ciało 33-letniej kobiety. Była więziona przez własnych rodziców i zmarła z wychłodzenia.źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl

Udostępnij na Facebooku