Skrzywdzili dziesięciolatka na wycieczce, a on przez kilka dni milczał.

Małgorzata
5 miesięcy temu
Skrzywdzili dziesięciolatka na wycieczce, a on przez kilka dni milczał.
4
FB Udostępnij na Facebooku
Wycieczka z berlińskiej szkoły dla tego 10-latka skończyła się w najtragiczniejszy z możliwych sposobów. Pod koniec roku szkolnego dzieci zostały zabrane do Uckermark. Grupa dotarła do zamku w Kroechlendorff. Na miejscu uczniowie mieli kilka chwil wolnego i rozeszli się każdy w „swoją stronę”.
Jak się później okazało trzech chłopców upatrzyło sobie kolegę i postanowiło, że go zgwałcą. Dwóch z nich trzymało 10-latka mocno za ręce żeby się nie wyrwał, a trzeci w brutalny sposób gwałcił ich kolegę. Najbardziej niepokojące jest to, że opiekunowie nie zauważyli zmiany zachowania skrzywdzonego chłopca. 


Zgwałcony chłopiec przez kilka dni ukrywał w sobie dramat i krzywdę, jakie spotkały go na wycieczce. Dopiero po jakimś czasie podzielił się swoim psychicznym bólem z przyjacielem, który od razu poszedł do nauczycieli i sam wybrał się na policję. 


Żaden z oprawców nie wróci już do tej szkoły, a i skrzywdzony chłopiec rozpocznie naukę w nowym miejscu, aby odciąć się od tego, co go spotkało chociaż w pewnym sensie.

 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku