Skandaliczna sesja zdjęciowa - dziewczynki w seksownej bieliźnie

Małgorzata
4 miesięcy temu
Skandaliczna sesja zdjęciowa - dziewczynki w seksownej bieliźnie
11
FB Udostępnij na Facebooku
Na Ukrainie wszczęto postępowanie w sprawie kontrowersyjnej projektantki mody, Allany Frenkel. Kontrowersje wywołała opublikowana sesja zdjęciowa z udziałem dziewczynek, które pozowały ubrane w seksowną bieliznę.
W sesji zdjęciowej udział brały dziewczynki w wieku od ośmiu do czternastu lat. Były pomalowane wyzywająco, przybierały śmiałe pozy i miały na sobie tylko bieliznę - wszystko to sprawiło, że odbiorcy byli oburzeni. Na tyle, że w sprawę zaangażowała się policja przesłuchując zarówno projektantkę, jak i rodziców dziewczynek. 

Policja zainteresowała się sprawą po tym, jak otrzymała wiele zgłoszeń od zgorszonych internautów. Larisa Zub, która jest szefową departamentu do spraw nieletnich w ukraińskiej policji zapewniła, że na samych przesłuchaniach sprawa się nie zakończy. 


Sprawa ma dotyczyć nie tylko projektantki, ale przede wszystkich rodziców. Mają zostać pozwani i osądzeni za niedopełnienie obowiązków rodzicielskich. Zub w swojej wypowiedzi podkreśliła również, że takie zdjęcia są pożywką dla pedofilii i nie powinny nigdy pojawić się w sieci.

 

Co na to wszystko projektantka? Twierdzi, ze nie zrobiła nic gorszącego, a dziewczynki w każdym wieku mają prawo założyć ładną bieliznę. Projekt ten jest z resztą promowany hasłem: "Twoja córka będzie spać, jak księżniczka". Na szczęście nie doszło do przygotowywanego przez projektantkę pokazu powyższej bielizny.

 

A Wy co o tym myślicie?

źródło: edvinng.com  I   fotografie: edvinng.com
Udostępnij na Facebooku