Siostra Meghan chce się z nią spotkać!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Siostra Meghan chce się z nią spotkać!
5
FB Udostępnij na Facebooku
Przyrodnia siostra Meghan, żony księcia Harry'ego, niespodziewanie przyleciała do Londynu. Samantha Markle chce spotkać się z księżną, by porozmawiać z nią o sprawach rodzinnych. Najbardziej martwi ją brak kontaktu Meghan z ojcem. 74-letni Thomas Markle choruje na serce.
 
Samantha Markle przyleciała do Londynu bez zaproszenia siostry, z którą nie rozmawiała od około dziesięciu lat. Mimo to nie ma żadnych oporów, aby wypowiadać się na temat księżnej Sussex w mediach i nie ukrywa, że jej za to płacą. 


 
Przyznała również, że do Wielkiej Brytanii przyleciała przez wzgląd na sprawy finansowe. 

"Do życia potrzebne są pieniądze, więc nazywajcie to jak chcecie" - tak Samantha Markle powiedziała w wywiadzie dla brytyjskiej telewizji o swoim zachowaniu.
 

Przyrodnia siostra Meghan w wywiadzie dla brytyjskiej telewizji zapowiedziała, że rozważa udział w edycji Big Brothera dla celebrytów. Podkreśla, że całe życie pracowała w mediach i powszechne jest otrzymywanie wynagrodzenia za udział w programach o rodzinie królewskiej i ona nie ma zamiaru z tego rezygnować.

W trakcie konfrontacji z brytyjskim dziennikarzem, wyjaśniła, że poprzez niemiłe komentarze na temat Meghan chce doprowadzić do rodzinnego spotkania z księżną. Wszystko to po to, aby porozmawiać z siostrą o ich ojcu. Jeremy Vine zarzucił jej, że próbuje wypromować się na swojej przyrodniej siostrze w perfidny sposób. Przypomniał, że Samantha Markle obwiniła wcześniej księżną za śmierć ich ojca, który przecież nadal żyje i regularnie ujawnia rodzinne sekrety brytyjskim mediom. 
 
źródła: styl.pl  I  fotografie: styl.pl
Udostępnij na Facebooku