Siostra chciała uratować swoich braci. Zmarli jednocześnie

Małgorzata
2 miesięcy temu
Siostra chciała uratować swoich braci. Zmarli jednocześnie
10
FB Udostępnij na Facebooku
Okazuje się, że miłość między rodzeństwem potrafi być naprawdę ogromna. Alivia Stahl odprowadzała swoich 6-letnich braci: Masona i Xzaviera na przystanek autobusowy. Zawsze dbała o to, aby byli bezpieczni. Czuła, że to jej obowiązek, jako starszej siostry.
Gdy pewnego dnia szli na przystanek wydarzył się wypadek - auto prowadzone przez 24-letnią kobietę wjechała z dużą prędkością w grupę uczniów. Alivia zadziałała instynktownie - osłoniła młodszych braci własnym ciałem. 


Niestety, heroiczny czyn dziewczynki nie uratował braci. Cała trójka zginęła w tym samym momencie. Cała rodzina i wszyscy bliscy są pogrążeni w żałobie i nie wierzą w to, co się wydarzyło. Wszystkich najbardziej dziwi reakcja 9-latki, która zachowała się, jak matka próbująca ochronić swoje dzieci. 

24-latka, która prowadziła rozpędzony samochód zabiła rodzeństwo została oskarżona o zabójstwo poprzez zaniedbanie. Nie wiadomo ile jeszcze na ile kobieta zostanie skazana. Mówi się, że kobieta chciała wyprzedzić autobus szkolny i straciła panowanie nad samochodem. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku