Siedmioletnia dziewczynka jest uważana za najpiękniejszą na świecie

Małgorzata
4 miesięcy temu
Siedmioletnia dziewczynka jest uważana za najpiękniejszą na świecie
16
FB Udostępnij na Facebooku
Pochodząca z Rosji Anastasia Knyazeva ma zaledwie 7 lat, a już jest uważana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie. Na Instagramie obserwuje ją już ponad półtora miliona osób!
Dziewczynka ma naprawdę nietypową urodę, którą ludzie się zachwycają. Jednak są też tacy, którym nie podoba się, że takie małe dziecko robi karierę. Twierdzą, że to wciąż dziecko, które powinno być dzieckiem i korzystać z uroków dzieciństwa zamiast pozować. Obawiają się też, że to wszystko może zepsuć 7-latkę. 


 
Jedno jest pewne - Anastasia jest przepiękną dziewczynką, a jej ogromne błękitne oczy oraz delikatne rysy twarzy robią wrażenie na każdym, kto tylko spotyka Rosjankę. Pomimo młodego wieku 7-latka wzięła udział w wielu profesjonalnych sesjach oraz wystąpiła w kilku reklamach. 

 


Aktualnie Anastasia znajduje się pod opieką agencji "Kids Management". Nad rozwojem jej kariery czuwa również mama dziewczynki, która robi wszystko, aby jak najwięcej osób usłyszało o jej córce i na bieżąco publikuje na Instagramie zdjęcia Anastasii.
 

 


A Wy co o tym myślicie? Czy to nie za wcześnie na karierę? 

 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: Instagram
Udostępnij na Facebooku