Rzeczy, które kobiety w sobie nienawidzą, a faceci je uwielbiają!

Małgorzata
3 miesięcy temu
Rzeczy, które kobiety w sobie nienawidzą, a faceci je uwielbiają!
2
FB Udostępnij na Facebooku
Drogie panie, wiemy, że każda z nas widzi w sobie więcej wad niż zalet jeśli chodzi o wygląd. To nam się nie podoba, to byśmy zmieniły, a o tym to w ogóle nie chcemy rozmawiać. Mężczyźni jednak widzą nas zupełnie inaczej, a według przeprowadzonych badań przez apteki Umschau dowiedzieliśmy się, że te obszary, które my oceniamy negatywnie, zdaniem płci przeciwnej są naszym atutem, albo po prostu to ignorują.
Brak makijażu.
Może to być dużym zaskoczeniem, bo uważacie, że gdy macie podkreślone brwi, wywinięte rzęsy i czerwone usta oraz różowe policzki to jesteście najatrakcyjniejsze. No nie do końca, ponieważ mężczyźni cenią naturalny wygląd, a co jeszcze bardziej zaskakujące, wielu z nich uważa, że kobieta jest najpiękniejsza tuż po obudzeniu się.

Mały biust.
Nie musisz martwić się tym, że wiele ci brakuje do wyglądu Pameli Anderson i nie musisz także korzystać ze sztuczek wypełniania biustonosza watą 😜 Wielu panów woli drobne, jędrne piersi, które mieszczą się w dłoni.


Okularnice.
Tak moje panie! Okulary nadają według panów seksapilu i sprawiają, że kobieta jest bardziej atrakcyjna i pociągająca. Chętnie zagadują do takich pań i twierdzą, że to naprawdę bardzo atrakcyjne.

Duża pupa i szerokie biodra.
Robimy, co się tylko da, aby ukryć szersze biodra, a mężczyźni marzą o tym, aby kobieta miała taką figurę. Podświadomie szukają partnerki, która nie jest bardzo chuda, ponieważ widzą w niej wtedy kobietę, która będzie w stanie urodzić im dzieci.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , se.pl, milosnykontakt.pl
Udostępnij na Facebooku