Roksana zniknęła dwa dni po ślubie! Szuka jej mąż!

Małgorzata
1 miesięcy temu
Roksana zniknęła dwa dni po ślubie! Szuka jej mąż!
3
FB Udostępnij na Facebooku
24-letnia Roksana Rakowska zaginęła około godziny 8:30 rano w dniu 3 grudnia 2018 roku. Kobieta wyszła z domu w Skarszewach, aby podjechać do sklepu po bułki i już nigdy więcej nie wróciła do domu. Do dnia dzisiejszego nie nawiązała również kontaktu z rodziną i bliskimi. Śledczy nie dają jednak za wygraną i wierzą, że uda im się ją odnaleźć. W poszukiwaniach biorą udział funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, policjanci ze Skarszewa i okoliczni mieszkańcy.
To miał być dzień jak każdy inny i nic nie zapowiadało, że lada moment może dojść do zaginięcia kobiety. 24-latka w dniu 3 grudnia miała załatwić sprawy urzędowe związane z zawartym dwa dni wcześniej małżeństwem. Wychodząc, nie zabrała telefonu oraz portfela – prawdopodobnie wzięła tylko drobne na małe zakupy. Wiadomo natomiast, że 24-letnia kobieta wsiadła do czerwonego volkswagena golfa IV o numerach PZL 62M5. To właśnie tym pojazdem miała odjechać w nieznanym kierunku. Od tego momentu ślad po Roksanie zaginął. 

Roksana ma około 160-170 cm wzrostu. Jest szczupłą kobietą o długich, prostych, blond włosach i niebieskich oczach. Ma owalną twarz, średniej wielkości uszy i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia miała na sobie czerwoną kurtkę z kapturem, która może pomóc w rozpoznaniu 24-latki.

Okoliczne lasy zostały przeszukane przez wojsko oraz z wysokości przez helikoptery. Nie ma śladu zarówno po Roksanie, jak i aucie, które należało do kobiety.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w sprawie zaginionej 24-latki, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55, Posterunkiem Policji w Skarszewach nr tel. /58/ 588-24-07 lub z najbliższą jednostką policji telefon alarmowy 112.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku