Robert Lewandowski o tym, czy kiedyś pokaże w mediach społecznościowych twarz córeczki

Małgorzata
3 miesięcy temu
Robert Lewandowski o tym, czy kiedyś pokaże w mediach społecznościowych twarz córeczki
2
FB Udostępnij na Facebooku
Robert Lewandowski w w wywiadzie dla "Party" zdradził, czy kiedyś razem z żoną Anną zdecydują się pokazać w mediach społecznościowych twarz swojej córeczki, Klary. Zawodnik Bayernu Monachium przyznał, że razem trenerką personalną podjęli decyzję i na razie będą się jej trzymać, ale czy to się nie zmieni?

Robert i Anna Lewandowscy rodzicami zostali czwartego maja 2017 roku i od tamtego dnia, co jakiś czas pokazują córeczkę w mediach społecznościowych, ale robią to tak, aby nie było widać jej buzi. Para zdecydowała, że na razie nie chce upubliczniać wizerunku swojego dziecka. Piłkarz przyznał, że wcale nie jest to takie łatwe, ale jednak chciałby z ukochaną zostawić jakąś część życia prywatnego tylko dla siebie i najbliższych.

- Jeśli chodzi o Klarę, to wyszliśmy z takiego założenia, że jednak może jak będzie starsza i będzie bardziej świadoma, to może sama zdecyduje, czy będzie chciała, czy też nie. Nie chcemy mówić, że tak będzie zawsze, bo czasami wiadomo, że rodzice chcą dobrze dla dziecka, a tak naprawdę z biegiem czasu okazuje się, że pewne decyzje spowodowały, że dziecko nie jest zadowolone... Na dzień dzisiejszy taką podjęliśmy decyzję, czy kiedyś to się zmieni, nie wiem, nie powiem - powiedział Robert Lewandowski.


źródło: onet.pl  I  fotografie: onet.pl, chillizet.pl

Udostępnij na Facebooku