Przyłapała męża na pewnej sytuacji w łazience i teraz nie potrafi na niego spojrzeć

Małgorzata
2 miesięcy temu
Przyłapała męża na pewnej sytuacji w łazience i teraz nie potrafi na niego spojrzeć
8
FB Udostępnij na Facebooku
Do redakcji portalu papilot.pl wiadomość wysłała Magda. 29-latka jest, a raczej była, szczęśliwą mężatką. Niestety, jedna, krótka chwila wystarczyła, aby jej życie zmieniło się na zawsze. Młoda kobieta przyłapała swojego męża na czymś, czego nie może zapomnieć. Mimo że nie była to zdrada, ona nie potrafi traktować go, tak jak wcześniej. Teraz szuka porady.
"Jest mi naprawdę ciężko! Jesteśmy małżeństwem już pięć lat (mam 29 lat). Ślub był jak z bajki. Nasze uczucie wreszcie scalone. Była cała rodzina, piękne stroje, dekoracje, serdeczności i uśmiechy, wspaniała kapela oraz pyszne jedzenie. Wszystko wyglądało tak, jak sobie tego życzyłam. Po 3 latach bycia z Mariuszem poczułam się jak księżniczka. Byłam tylko jego, a on tylko mój. Bardzo się kochaliśmy, czułam, że to uczucie jest wyjątkowe i przetrwa wszystko!

Mariusz zawsze się o mnie troszczył. Był czuły. Od pierwszych chwil małżeństwa był mi pomocny. Nie narzekaliśmy na brak pieniędzy. Mieliśmy mieszkanie i dobrą pracę, w której się spełnialiśmy. Często uprawialiśmy seks. Był scaleniem naszego uczucia. Zawsze byłam zadbaną i atrakcyjną kobietą. Podobałam się mężczyznom, co dodawało pikanterii w naszym związku. Na dziecko nie zdecydowaliśmy się do tej pory, bo tak było nam wygodniej, jednak oboje byliśmy na nie gotowi."

 

 
"Jednak od jakiegoś czasu Mariusz był jakiś nieobecny w domu. Widziałam w jego oczach jakąś obojętność. Nie miałam pojęcia, co się dzieje, ponieważ wszelkie nieporozumienia szybko rozwiązywaliśmy, po prostu rozmawiając. Kochałam męża i chciałam, aby zawsze było między nami dobrze.

Któregoś dnia mąż wrócił z pracy i poszedł wziąć prysznic. Ja chciałam zrobić w międzyczasie pranie i weszłam do łazienki, a on się masturbował!!!
 Popatrzyłam na niego z taką odrazą. W ciągu jednej chwili człowiek, którego kochałam, stał się dla mnie okropny i odrażający. Stał się dla mnie zwierzęciem!!!"
 

 
"Przecież zawsze dbałam o siebie, seksu nie brakowało – ani jemu, ani mnie. Urozmaicaliśmy nasze życie intymne, a jemu najwidoczniej i tak było za mało! Jest mi bardzo przykro. Czuję się zawiedziona i nie wiem, co o tym myśleć.

Nie chce mi się z nim rozmawiać, ani nawet na niego patrzeć. Poczułam wstręt do mojego męża. Myślę o rozstaniu, bo nie potrafię się do niego nawet teraz przytulić. Wciąż mam przed oczami scenę pod prysznicem…

Pomóżcie mi!"


źródło: popularne.pl  I  fotografiie: popularne..pl
Udostępnij na Facebooku