Przerażająca sesja ciążowa!

Małgorzata
3 miesięcy temu
Przerażająca sesja ciążowa!
11
FB Udostępnij na Facebooku
Ciąża to wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców - możliwość przygotowania się na spotkanie z nowym członkiem rodziny oraz ostatnie chwile tylko we dwoje. Wiele par decyduje się w tym czasie na wyjątkowe sesje zdjęciowe, które mają być dla nich pamiątką z tego cudownego czasu, który wspólnie przeżywają. Pewna para również postanowiła zrobić sobie sesję, ale delikatnie mówiąc - różniła się ona od tych zwykłych, które jesteśmy przyzwyczajeni oglądać.

Todd i Nicole Cameron są parą od pięciu lat. Wkrótce na świecie ma się pojawić ich pierwsze, wyczekiwane dziecko. Jeszcze przed rozwiązaniem para koniecznie chciała uwiecznić czas, gdy bobas jest jeszcze w brzuchu mamy. Pozowanie na jednobarwnym tle albo w parku wydawało im się jednak wyjątkowo nudne. Razem z fotografem wpadli na zdecydowanie mniej konwencjonalny pomysł. Wyjątkowo makabryczny. 

Zapowiada się niepozornie, ale oglądając te zdjęcia na rękach pojawia się gęsia skórka. Odważysz się je zobaczyć? Jeśli tak to przygotuj się na wstrząs.A Wy zdecydowalibyście się na taką sesję?
 

źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl
Udostępnij na Facebooku