Pozbawił nóg swojego 8-miesięcznego synka. Oto co stało się z nim w więzieniu.

Małgorzata
5 miesięcy temu
Pozbawił nóg swojego 8-miesięcznego synka. Oto co stało się z nim w więzieniu.
13
FB Udostępnij na Facebooku
Gdy chłopiec miał zaledwie 41 dni został pobity brutalnie przez Tony'ego Smitha i Jody Simpson - swoich rodziców. Lekarze robili wszystko, co w ich mocy, aby uratować chłopca, ale obrażenia były tak liczne i ciężkie, że chłopczyk stracił obie nóżki. Ojciec maleństwa przebywa obecnie w więzieniu Swaleside na Isle of Sheppey w Kent. Współwięźniowie postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość na własną rękę.
Dziecko, gdy trafiło do szpitala miało osiem złamań i tak ciężkie obrażenia, że jego stawy prawdopodobnie nigdy nie utrzymają protez. Gdy więźniowie dowiedzieli się o tym, co mężczyzna zrobił swojemu dziecku postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość na swój własny sposób - pobili go bardzo dotkliwie. 


Współwięźniowie postarali się, aby Tony został odpowiednio ukarany. Schowali w skarpetach pręty i puszki konserw, przywiązali ofiarę do krzesła i dotkliwie pobili. Mężczyzna był kopany, okładany powyższymi przedmiotami i jak wynika z nieoficjalnych źródeł, trwało to przez prawie 4 godziny. W efekcie ma złamaną szczękę, połamane żebra i strzaskany oczodół. Został uratowany przez strażników więziennych dosłownie w ostatniej chwili. Z tego powodu zostało wszczęte śledztwo w sprawie niedopełnienia przez nich obowiązków.
 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku