Policja poszukuje seryjnego mordercy, który... morduje podejrzanych o gwałty!

Małgorzata
2 tygodni temu
Policja poszukuje seryjnego mordercy, który... morduje podejrzanych o gwałty!
11
FB Udostępnij na Facebooku
Do serii zabójstw doszło w Bangladeszu. Ofiary łączy przede wszystkim to, że byli oni wcześniej podejrzani o gwałt…

14 stycznia 2019 r. młoda studentka przyjechała do rodzinnej miejscowości Bhandarii, aby spotkać się ze swoimi dziadkami. Niestety wizyta ta nie skończyła się dla niej dobrze, ponieważ została zgwałcona przez dwóch mężczyzn.

Trzy dni później, ojciec dziewczyny poinformował o tym tragicznym zdarzeniu policję.

Śledztwo w tej sprawie jednak umorzono, ponieważ 24 stycznia znaleziono ciało 28-letniego Sajala w dzielnicy Kathalia. Został zastrzelony, a na szyi miał zawieszoną kartkę o następującej treści:

Jestem zamieszany w gwałt na (imię ofiary), a to są konsekwencje
 W piątek, 1 lutego 2019 r. w dzielnicy Rajapur zostało znalezione ciało 20-letniego studenta prawa, Rakiba. Młody mężczyzna także został zamordowany przy użyciu broni palnej. Strzał oddano w głowę, a przy szyi wisiała następująca wiadomość:

Jestem Rakib. Jestem gwałcicielem dziewczyny z Bhandarii

W międzyczasie policja zaczęła badać sprawę innego 39-letniego Ripona. Zwłoki mężczyzny bowiem, ujawniono 17 stycznia br. w dzielnicy Sawar na przedmieściach Dhaki, która jest oddalona od Bhandarii o ok. 180 km.

Miał również na szyi kartkę z wiadomością od zabójcy. Poza tym, był głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa 18-letniej kobiety, która została zamordowana po tym, jak oskrażyła Ripona i jego czterech współpracowników o gwałt.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku