Pokaz Victoria's Secret 2018

Małgorzata
2 miesięcy temu
Pokaz Victoria's Secret 2018
3
FB Udostępnij na Facebooku
Victoria's Secret organizuje rok do roku jedne z najbardziej spektakularnych widowisk w świecie mody. Piękna bielizna i zachwycające kobiety. Wszyscy niecierpliwie czekają na pokaz.

Tegoroczny pokaz Victoria's Secret odbył się w Nowym Jorku. Poprzednie pokazy miały miejsce między innymi w Londynie, Miami czy Los Angeles. W zeszłym roku bieliźniana marka zwróciła się w kierunku rosnącego w siłę chińskiego rynku, organizując show w Szanghaju, natomiast w 2016 roku rozłożyła różowy dywan w Grand Palais w Paryżu.

Na wybiegu wystąpiły Aniołki: Gigi Hadid, Kendall Jenner, Cindy Brunę, Devon Windsor, Leomie Anderson i Shaninę Shaik. Nie zabraknie też debiutów. Po raz pierwszy w roli Aniołków zobaczyliśmy: Winnie Harlow, Duckie Thot, Maia Cotton, Sofie Rovenstine, Iesha Hodges oraz pierwsza w historii Victoria's Secret modelka z Filipin - Kelsey Merritt.

Największym wydarzeniem pokazu Victoria's Secret była, jak zwykle, prezentacja Fantasy Bra. W tym roku stanik, nazwany Dream Angels Fantasy Bra, jest wart milion dolarów i zdobi go ponad dwa tysiące kryształów Swarovskiego. W tym roku najważniejszy stanik pokazu zaprezentowała Elsa Hosk.


 

źródło: onet.pl  I  fotografie: onet.pl

Udostępnij na Facebooku