W niektórych pociągach 21 i 24 grudnia będzie można się wyspowiadać?

Małgorzata
2 miesięcy temu
W niektórych pociągach 21 i 24 grudnia będzie można się wyspowiadać?
3
FB Udostępnij na Facebooku
Koleje Małopolskie postanowiły zaskoczyć swoich pasażerów i poinformowały, że 21 i 24 grudnia w wybranych pociągach będzie można przyjąć... sakrament pokuty!
Informacja zaskoczyła podróżnych i internautów, ponieważ news szybko znalazł się w internecie: „W najbliższym czasie będziemy przekazywać dokładne informacje, w których dokładnie pociągach pojawią się duchowni, którzy prowadzić będą spowiedź”.

Na stronie rynek-kolejowy.pl czytamy, że nie podjęto ostatecznie decyzji w tej sprawie, a Spółka dodaje, że jeszcze nie zatwierdziła tego pomysłu i oddała go do realizacji. Decyzja w temacie spowiedzi ma zapaść w ciągu najbliższych kilku dni. Prezes KM. Grzegorz Stawowy, w rozmowie z „Rynkiem Kolejowym” powiedział:

"Spółka prowadzi szereg akcji marketingowych. W Andrzejki będą prezenty dla Andrzejów, będziemy rozdawać gadżety na Mikołajki. To był kolejny rozważany event. Rozmawialiśmy o tym m. in. z Dominikanami, którzy byli bardzo zainteresowani, ale to były wstępne rozmowy. Traktowaliśmy ten pomysł wyłącznie jako event marketingowy, a nie stałą współpracę i raczej mieliśmy zrezygnować z tego pomysłu. Nasz pracownik zupełnie niepotrzebnie powiedział o nim dziennikarzowi."
 

Myślicie, że to dobry pomysł?


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku