Piją krew, dom opuszczają tylko nocą, bo wierzą, że są... wampirami.

Małgorzata
3 tygodni temu
Piją krew, dom opuszczają tylko nocą, bo wierzą, że są... wampirami.
1
FB Udostępnij na Facebooku
Ta para jest w sobie zakochana, ale łączy ich nie tylko uczucie, ale i... miłość do mrocznych i ciemnych praktyk.
30-letnia Daley Catherine i 31-letni Logan South mieszkają w Teksasie w Stanach Zjednoczonych i są zakochanym małżeństwem. Poza miłością połączyło ich coś wyjątkowego - oboje są przekonani o tym, że są wampirami. Piją ludzką krew, za dnia przeważnie śpią, aby unikać słońca, a z domu wychodzą dopiero w nocy.

Zupełnie jak “prawdziwe” wampiry, Daley i Logan unikają światła dziennego, za to są bardzo aktywni po zapadnięciu zmroku. Wstają przeważnie ok. godziny 15, jedzą obiad o 3 nad ranem, a spać kładą się ok. 7-8. Co ciekawe, Daley i Logan nie są odosobnieni w swoich nietypowych praktykach. Należą do grupy ok. 60 osób, które uważają się za wampiry. Towarzystwo spotyka się raz w miesiącu. Daley przekonuje, że w Stanach Zjednoczonych żyje nawet 50 tys. “wampirów”. Mają swoich własnych reprezentantów i żyją według ustanowionych przez siebie praw i tradycji. Mogą się też pochwalić “wampirzym sądem”.

Daley i Logan opowiedzieli, co dzieje się na wampirzych spotkaniach. Wiele samozwańczych wampirów z myślą o spotkaniu zakłada kolorowe soczewki kontaktowe lub sztuczne kły. Członkowie społeczności piją nawzajem swoją krew i oddają się różnego rodzaju medytacjom czy “wymianie energii”. Zobacz, jak wyglądają prawdziwe, XXI-wieczne wampiry - a przynajmniej ludzie, którzy twierdzą, że nimi są.
 
 

 
źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl
Udostępnij na Facebooku