Pedofilka miała jedynie 18 lat i wykorzystywała młodsze dzieci

Małgorzata
4 miesięcy temu
Pedofilka miała jedynie 18 lat i wykorzystywała młodsze dzieci
4
FB Udostępnij na Facebooku
18-letnia Sophie Elms była kiedyś pracownicą żłobka w Swidon, a jednocześnie została najmłodszą osobą, którą skazano za pedofilię w Wielkiej Brytanii. Nastolatka miała wykorzystywać dwójkę dzieci – 2- i 3-letnie. Dziewczyna przyznała się do wszystkich stawianych jej zarzutów w związku z wykorzystywaniem maleństw.
Nastolatka miała obmacywać małych chłopców i ich fotografować. Warto zaznaczyć, ze żadne z zarzucanych przestępstw nie miało miejsca w placówce, w której pracowała. Zarzuty dotyczą miesięcy pomiędzy grudniem 2016 a marcem 2018. To właśnie wtedy nastolatka miała molestować chłopców i robić im zdjęcia, które następnie zamieszczała w sieci dzieląc się nimi z innymi. Śledczy nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, że fotografie, które znaleźli miały charakter pedofilski. 


Oprócz powyższych dowodów na dopuszczenie się pedofilii przez młodą dziewczynę, policjanci znaleźli na jej komputerze  materiał, na którym można zobaczyć człowieka współżyjącego ze zwierzęciem. To kolejny dowód na to, że podejście do świata nastolatki znacznie odbiegało od tego, jak postrzegają rzeczywistość inne osoby.

 

Dzisiaj już wiadomo, że Sophie została aresztowana. Przez ten czas ma ona zakaz korzystania z mediów społecznościowych, które mogłyby zaszkodzić nie tylko zatrzymanej, ale także jej ofiarom. Proces w sprawie dziewczyny ruszy 4 stycznia 2019 roku. 

Czy mimo swojego 19 lat powinna trafić do więzienia za to, co zrobiła?

 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku