Paulina Krupińska pokazała zdjęcie chorego Jędrka

Małgorzata
tydzień temu
Paulina Krupińska pokazała zdjęcie chorego Jędrka
2
FB Udostępnij na Facebooku
Paulina Krupińska-Karpiel pokazała w sieci zdjęcie swojego synka, Jędrzeja. Czujni internauci zauważyli, że coś jest nie tak... Celebrytka potwierdziła ich obserwacje.

Paulina Krupińska dozuje informacje o życiu prywatnym, ale od czasu do czasu mówi o swoim mężu Sebastianie oraz o dzieciach. Para ma 3,5-letnią córkę Antosię i niespełna 2-letniego syna Jędrka.

Na profilu na Instagramie celebrytka raz na jakiś czas pokazuje zdjęcia lub nagraniami ze swoimi pociechami. Z jednego z filmików z jej córką dowiadujemy się, że dziewczynka... "nie chce chodzić do przedszkola, tylko zarabiać". Podobnych zabawnych wideo z Tosią w roli głównej jest więcej. 

W mediach społecznościowych Pauliny pojawia się też Jędrek. To właśnie jego fotografię opublikowała ostatnio Krupińska, przy okazji wyznając: "Ten moment kiedy widzisz, że twój syn jest klonem ojca". 

Czujni internauci od razu zauważyli, że chłopiec ma na ciele krostki. Okazuje się, że jest chory. "Ups, chyba ospa była grana" - zauważyła jedna z internautek. "Jest, walczymy, najpierw córka teraz syn" - odpowiedziała była Miss, a później jeszcze dodała: " Tosia przyniosła z przedszkola przed samymi świętami, a 2 tyg później syn zachorował. Nie ma dramatu". 

Pozostaje życzyć zdrowia!



źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku