Oliwia Bieniuk o odejściu swojej mamy! W tych słowach widać ogromny ból

Małgorzata
1 miesięcy temu
Oliwia Bieniuk o odejściu swojej mamy! W tych słowach widać ogromny ból
1
FB Udostępnij na Facebooku
Śmierć Ani Przybylskiej była ciosem dla całej Polski, ale przede wszystkim dla jej bliskich. Dzieci aktorki do dziś nie wypowiadały się na ten temat. Oliwia zrobiła jednak ostatnio wyjątek.

Ania Przybylska skradła serca wszystkim Polakom. Dlatego jej śmierć była ogromnym ciosem dla każdego. Najbardziej jednak wpłynęła na jej ukochaną rodzinę.

Oliwia jest szesnastoletnią córką Ani Przybylskiej i coraz częściej możemy spotkać ją w mediach. Babcia nastolatki opowiedziała, jak trudnym przeżyciem dla dzieci Ani była jej śmierć. Mogliśmy o tym przeczytać w biografii aktorki. Lidia Bieniuk, jakiś czas temu zdradziła także, że Oliwka często popłakuje przez sen.

Sama nastolatka jednak nie wraca tematu śmierci mamy i oczywiście nie ma w tym nic zaskakującego. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek w tej kwestii. Jak do tej pory tylko raz wypowiedziała się na temat swojej ogromnej straty:

"Każdego dnia za mamą tęsknię".

 


 

Anna Przybylska była osobą, która swoim uśmiechem zarażała miliony i na wiele osób miała ogromny wpływ. Cała Polska kibicowała jej podczas walki z chorobą, a jej śmierć złamała niejedno serce... Jedno jest pewne - nikt nigdy nie zapomni o tej aktorce. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, chillizet.pl, pikio.pl

Udostępnij na Facebooku