Olga Kalicka pochwaliła się uroczym zdjęciem z synkiem!

Małgorzata
3 tygodni temu
Olga Kalicka pochwaliła się uroczym zdjęciem z synkiem!
4
FB Udostępnij na Facebooku
Olga Kalicka jest zafascynowana macierzyństwem. 25-letnia młoda mama umieściła na Instagramie cudowne zdjęcie z synkiem. Przeprosiła również fanów za swoje ostatnie zachowanie.

Olga Kalicka urodziła swoje pierwsze dziecko ponad tydzień temu. Tą radosną wiadomością podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. "Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!" - napisała na Instagramie Olga Kalicka. Od tamtego momentu aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" zamilkła i raczej nie udzielała się w internecie. Teraz postanowiła to wyjaśnić.


Jej instagramowa nieobecność była oczywiście związana z ilością obowiązków, jakie wiążą się z pojawieniem się na świecie malucha. Olga Kalicka przeprosiła fanów i wszystko wyjaśniła.

"Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i gratulacje. U nas wszystko wspaniale. Przepraszam, że tak mało wrzucam, ale wciąż się z maluszkiem poznajemy i to mnie pochłania. Obiecuję za parę dni odpowiedzieć na Wasze pytania. Póki co wysyłamy dużo miłości" - napisała Olga Kalicka.

 

Wielbiciele 25-letniej gwiazdy oczywiście nie mieli jej za złe nieobecności. Wszyscy zachwycili się uroczym zdjęciem, jakim się podzieliła.

"Cudowny widok. gratulujemy Wam i życzymy wszelkiej pomyślności rodzicielskiej. Buziaki", "Jaki ślicznotek. Szkoda że nie widać buźki", "Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dużo zdrówka dla małego przystojniaka" - rozpisali się fani.

My również dołączamy się do gratulacji!źródło: plejada.pl  I  fotografie: plejada.pl

Udostępnij na Facebooku