Ojciec ciągnął córkę za kaptur po podłodze na lotnisku

Małgorzata
tydzień temu
Ojciec ciągnął córkę za kaptur po podłodze na lotnisku
8
FB Udostępnij na Facebooku
Jeden z pasażerów lotniska w Stanach Zjednoczonych był świadkiem dość niecodziennej sytuacji. Siedząc w poczekalni zobaczył ojca, który ciągnął swoje dziecko za kaptur po podłodze. Mężczyzna nagrał to i wideo umieścił w sieci.
Od kilku dni po internecie krąży filmik, które wzbudza wiele emocji. Widać na nim ojca, który ciągnie swoją córkę po podłodze lotniska, trzymając ją za kaptur. Za nimi idzie druga dziewczynka, która niesie dwa plecaki i walizkę. Do sytuacji doszło w Nowy Rok na międzynarodowym porcie lotniczym Waszyngton-Dulles.
 
"Czekałem na lotnisku na swoją dziewczynę. Nagle zobaczyłem ojca, który ciągnął swoją córkę po podłodze, trzymając ją za kaptur od kurtki. Dziewczynka w ogóle nie krzyczała, zachowywała się normalnie. Druga z nich, prawdopodobnie siostra tej pierwszej, szła tuż za nimi. Widać było na jej twarzy zawstydzenie" - powiedział mężczyzna, który nagrał zaistniałą sytuację.
 
Tak naprawdę nie wiemy, co się stało tuż przed tym, jak pasażer rozpoczął nagrywanie ojca z dziećmi. Nie znamy motywów jego zachowania. Możemy się ich jedynie domyślać.
 
 
Nagranie zostało opublikowane 5 stycznia i bardzo szybko się rozprzestrzeniło w sieci. Ma ponad 600 tysięcy udostępnień oraz 150 komentarzy. Wśród nich próżno jednak szukać tych negatywnych, krytykujących postawę ojca. Wręcz odwrotnie. Zachwyceni internauci pochwalili głównego bohatera nagrania. Wielu z nich zaczęło się z nim utożsamiać.

"Dajcie mu medal!"
"Każdy kto ma dziecko go zrozumie"
"Chciałbym żeby mój tata też był taki fajny"
"Gdy dzieci nas nie słuchają to trzeba sobie jakoś radzić. Krzywdy jej nie zrobił."źródło: edziecko.pl  I  fotografie: YouTube
Udostępnij na Facebooku