Nowożeńcy dali gościom... żywy prezent! Nie wszyscy byli zachwyceni.

Małgorzata
3 miesięcy temu
Nowożeńcy dali gościom... żywy prezent! Nie wszyscy byli zachwyceni.
2
FB Udostępnij na Facebooku
Moda na prezenty od nowożeńców dla gości w Polsce zagościła się w najlepsze. Okolicznościowe podarunki, które mają być formą symbolicznego prezentu czy upominku, bywają różne. Do tych najczęściej wybieranych należy butelka alkoholu czy opakowanie pełne pysznych ciast. Niektórzy młodzi mają jednak znacznie inne pomysły na prezenty dla bliskich. Para naszych bohaterów wzięła to sobie do serca i zaskoczyła każdego z gości!
Ten upominek dla gości weselnych zapisał się w historii już na zawsze. W ostatnim czasie na swoim Facebooku o podarku sprzed dekady przypomniała jedna z internautek. Okazuje się, że kiedy opuszczała salę weselną i żegnała się z państwem młodym, dostała… złote rybki! Rybki, które zamknięto w małej, szklanej kuli.


Jak wspomina internautka sala weselna również była pełna elementów akwarystycznych oraz małych akwariów. 

"Byłam pewna, że nie przeżyją dłużej, niż 2 tygodnie. Jedna faktycznie zdechła chwilę później, ale druga trzymała się mocno. Z czasem wymieniłam jej kulę na większą i dokupiłam drugą rybkę. Nowy nabytek równie szybko padł. Później przeniosłam ją do porządnego akwarium, w którym żyła jakieś 2,5 roku i nadal rosła. Wtedy zdecydowałam, że oddam ją przyjaciółce, która organizowała w ogródku oczko wodne. Z tego co wiem, to złota rybka z wesela nadal żyje" – pisze w swoim wpisie dziewczyna.

Myślicie, ze to właściwy prezent dla gości? *zdjęcia mają charakter podglądowy

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku