W zabicie noworodków z Ciecierzyna zamieszany był również ojciec

Małgorzata
1 miesięcy temu
W zabicie noworodków z Ciecierzyna zamieszany był również ojciec
5
FB Udostępnij na Facebooku
W sprawie zamordowanych noworodków z Ciecierzyna zatrzymano dwie osoby – 60-letniego Arnolda W. i 56-letnią Halinę W., którzy są rodzicami Dawida W., konkubenta Aleksandry J. Kluczborska prokuratura ma im przedstawić zarzuty, które są ściśle związane są z zabójstwem dzieci, do których miało dojść w latach 2003-2008.

Rodzice konkubenta Aleksandry J. mają dom w tej samej miejscowości. Zaledwie kilkanaście metrów dalej.

Do opinii publicznej nie dotarły jeszcze żadne informacje na temat szczegółowego zatrzymania, a sam rzecznik prokuratury informuje, że wszelkie informacje będą podawane przez śledczych na bieżąco. 

Przypomnijmy, że w połowie grudnia w miejscowości Ciecierzyn dokonano strasznego odkrycia. Na jednej z posesji znaleziono zwłoki noworodka

Zatrzymano w tej sprawie Aleksandrę J., która od razu przyznała się do popełnionego czynu. Nie chciała składać żadnych wyjaśnień. Jedynie powiedziała, że do tych decyzji czuła się zmuszana przez męża, który nie chciał mieć więcej dzieci. Gdy 27-latka zachodziła w kolejne ciąże, mówił jej także, aby nie zgłaszała tego do żadnych władz, a dzieci miała urodzić w domu.

W ciągu pięciu ostatnich lat na świat przyszło czworo dzieci. Zostały one uduszone za pomocą torby foliowej, a następnie spalone w piecu lub zakopane na podwórku. Dawid W. nie przyznaje się do winy, jednak i jego sąd zatrzymał w areszcie. Zarówno jemu jak i matce dzieci grozi dożywocie.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku