Nieszczęśliwy wypadek, w którym zginął 10-letni chłopiec.

Małgorzata
tydzień temu
Nieszczęśliwy wypadek, w którym zginął 10-letni chłopiec.
3
FB Udostępnij na Facebooku
We wtorek, 08.01.2019 roku koło godziny 15:00 w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce zdarzył się tragiczny wypadek. W jego wyniku śmierć poniósł 10-letni chłopiec, który przechodził przez przejście dla pieszych. Został potrącony przez ciężarówkę.

W Bielanach Wrocławskich doszło wczoraj do strasznego wypadku, w wyniku którego zmarł 10-letni chłopiec. Dziecko zostało potrącone przez ciężarówkę. Obrażenia, których doznał chłopiec, okazały się śmiertelne.

Dziecko zachowało się zgodnie z przepisami. Chłopiec wiedział, że dzieci od 10 roku życia muszą już przeprowadzać rower przez przejście dla pieszych.

Sierż. Monika Perec z Policji Wrocławskiej powiedziała, że tuż po godzinie 15.00 policjanci otrzymali informację o wypadku. Miało do niego dojść w Bielanach Wrocławskich na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Kolejowej. Okazało się, że w jego wyniku śmierć poniósł 10-letni chłopiec.

„Gazeta Wrocławska” doniosła, że tuż przed przejściem 10-latek zsiadł z roweru i poczekał aż pojawi się zielone światło. Gdy się zaświeciło, wszedł na pasy. To wtedy został potrącony przez ciężarówkę, skręcającą w prawo. Niestety, zmarł. Przyczyny tego tragicznego w skutkach wydarzenia wyjaśnia policja oraz prokuratura. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

Apelujemy do Was do zachowania czujności na drodze!źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Udostępnij na Facebooku