Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat nie są już razem?

Małgorzata
5 miesięcy temu
Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat nie są już razem?
4
FB Udostępnij na Facebooku
Jak donoszą media jedna z najbardziej tajemniczych par rozstała się! Mowa tutaj o Alicji Bachledzie-Curuś i Marcinie Gortacie. Dopiero co wszystkie portale rozpisywały się o wspólnym zamieszkaniu pary i zbliżającym się ślubie, a tutaj takie zaskoczenie. Co się stało?
Jak donosi Viva! para rozstała się. Podobno Bachleda-Curuś i Gortat doszli do wniosku, że chcą się teraz skupić na swoich karierach i w ich życiu nie ma teraz czasu na związek i zaangażowanie. 

„To była ich wspólna decyzja. Po wielu rozmowach doszli do wniosku, że oboje chcą się teraz skupić na swoich planach zawodowych. Alicja i Marcin rozstali się w zgodzie i przyjaźni”  - powiedział współpracownik koszykarza Los Angeles Clippers. 

Natomiast znajomi aktorki i sportowca przedstawiają inną wersję wydarzeń. Podobno Alicja i Marcin po prostu do siebie nie pasowali. 

„Najpierw było zauroczenie i jak to na początku bywa, wszystko układało się znakomicie. Jednak im więcej czasu mijało, tym częściej okazywało się, że między Alą i Marcinem występuje niezgodność charakterów” - mieli przekazać "Vivie!".

 
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku