Największy zimowy labirynt znajduje się w... Polsce!

Małgorzata
tydzień temu
Największy zimowy labirynt znajduje się w... Polsce!
3
FB Udostępnij na Facebooku
Zimno, mokro, cudownie... Jedno jest pewne - to miejsce na pewno stanie się bardzo popularne podczas tegorocznych ferii.

Super zabawa i to nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Tak komentują wizytę w śnieżnym labiryncie osoby, które miały już okazję go odwiedzić. Po rocznej przerwie ponownie otwarto Snowlandię w Zakopanem, największy w Polsce, ale i na świecie lodowy korytarz. Konstrukcja liczy ponad 2,5 tys. m kw. Obok labiryntu działa Zamek Królowej Śniegu, Śnieżny Zamek, oświetlony tor saneczkowy (200 m) i mini zoo. Z baszty jednego z zamków turyści mogą oglądać Wielką Krokiew, Giewont i zobaczyć śnieżną krainę z góry.

Labirynt działa w godzinach od 10 do 22. Za wstęp na wszystkie atrakcje dla czteroosobowej rodziny zapłacimy 132 zł. Cena za pojedyncze bilety jest niższa. Ale będąc na miejscu, warto odwiedzić wszystko. To niezapomniane przeżycie móc spędzić czas w tej niesamowitej lodowej krainie.

Jeżeli planujecie wypad do Zakopanego i odwiedzenie Snowlandii pamiętajcie, że Śnieżny Zamek i Pałac Królowej Śniegu zostaną otwarte po 15 stycznia 2019. Z pozostałych atrakcji można już korzystać. 


źródło: ofeminin.pl  I  fotografie: ofeminin.pl, elle.pl

Udostępnij na Facebooku