Na fryzjerskim fotelu zasnęła pielęgniarka. Jej buty dały fryzjerce do myślenia.

Małgorzata
1 miesięcy temu
Na fryzjerskim fotelu zasnęła pielęgniarka. Jej buty dały fryzjerce do myślenia.
4
FB Udostępnij na Facebooku
Ashley Bolling jest fryzjerką i ma wój salon w Kentucky. Ale oprócz fryzur robi dla klientów coś więcej. Rozmawia z nimi i ich wysłuchuje.

Każdego dnia poznaje ludzkie historie, ludzie opowiadają jej o swoich radościach i troskach, szczęściu i dramacie.

Ale historię jednej z klientek opowiedziały jej buty.

„Pracując nad fryzurą zmęczonej, fizycznie wykończonej pielęgniarki, która zasnęła na fotelu doznałam swoistego olśnienia. Moja klientka pracowała całą noc i nie miała szansy nawet do domu przed wizytą u mnie. Mimo braku snu zdążyła wejść do sklepu i przynieść mi śniadanie. Gdy zasnęła spojrzałam na jej buty.

Zaczęłam się zastanawiać ile kilometrów w nich przeszła. Przez co w nich przechodziła. Krew? Pot? Łzy? Wchodząc i wychodząc do sal pacjentów, którymi się zajmowała. Zastanawiałam się ile godzin miała je na nogach, gdy ratowała życie ludzi, których kochamy i trzymała za rękę tych, którzy nie mieli już sił do walki. Teraz, gdy zasnęła w moim fotelu to ja miałam szansę zająć się nią. Nawet jeśli tylko przez kilkadziesiąt minut. 

 
Czułam się dumna, że mam możliwość zająć się tak ciężko pracującą, inspirującą osobą, którą mogę nazywać przyjaciółką. Zawsze miałam ogromny szacunek dla codziennych superbohaterów i jestem dumna, że dla wielu z nich jestem siostrą, córką, siostrzenicą, przyjaciółką i fryzjerką. Wiedzcie, że jesteście doceniani, niezastąpieni i kochani!”
 


 

Ashley doceniła i we wspaniałych słowach wyraziła swoje uznanie dla pracy wszystkich tych, którzy oprócz rutynowych obowiązków naprawdę z oddaniem pracują dla innych.
źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Udostępnij na Facebooku