Byli młodzi, piękni i szalenie w sobie zakochani. Dlaczego umarli tej samej nocy?

Małgorzata
1 miesięcy temu
Byli młodzi, piękni i szalenie w sobie zakochani. Dlaczego umarli tej samej nocy?
2
FB Udostępnij na Facebooku
20-letni Christian Kent i 23-letnia Michelle Avila mieli przed sobą całe życie, młodość, energię i siebie.

Chcieli spędzić razem życie i nie widzieli świata poza sobą. Ale to wszystko jest już tylko wspomnieniem, ponieważ ich serca przestały bić tej samej nocy.

 

Wspólną pasją pary były podróże. Odwiedzili razem Indonezję, Kostarykę, Japonię i Brazylię. Teraz chcieli zostać gdzieś na dłużej. Marzyli o Kalifornii. Christian miał zacząć studia, a wolne chwile spędzać na ukochanym surfowaniu, Michelle miała kontynuować studia dziennikarskie na California State University.

 

Dziś już ich marzenia nie istnieją i nigdy nie nabiorą kształtów. Christiana i Michelle nie żyją.

To był 14 października. Christian i Michelle poszli razem na imprezę. Wrócili po niej do domu i nic nie zapowiadało tragedii.

 

Michelle rozmawiała jeszcze z mamą po powrocie, przygotowała sobie ubrania do pracy (pracowała jako kelnerka) i poszła spać do swojego pokoju, w którym czekał na nią Christian.

Rano ojciec Michelle zastał ich martwych wtulonych w siebie.

Byli parą cudownych młodych ludzi. Zmarli, przytulając się jak Romeo i Julia – miał powiedzieć w rozmowie z brytyjskim „Metro” Paulo Avila, ojciec Michelle.

Rodzice Michelle nigdy nie podejrzewali zakochanych o zażywanie narkotyków. Policja przeszukała ich rzeczy i nie znaleziono żadnych substancji odurzających, przesłuchania świadków nie przyniosły odpowiedzi na pytania, gdzie i co zażyli.
 
Sekcja wykazała w ich krwi obecność narkotyków, które w połączeniu z antybiotykami, które również brali z powodu infekcji gardła sprawiły, że zakochani zmarli. 
 
Z związku z nagłą śmiercią młodych ludzi, siostra Michelle opublikowała na swoim Instagramie poruszający wpis:
 
Moja rodzina i ja trzymamy się razem w tym trudnym momencie i czekamy na oficjalne informacje, jak do tego doszło. Moja mała siostrzyczka odeszła, tak samo jak Christian, którego też kochałam. Teraz odpoczywa w pokoju ze swoją kawą, muzyką i Christianem. Zawsze będę cię kochać, siostro.
 
Przyjaciele zakochanych zorganizowali zbiórkę na rzecz kampanii informacyjnej, która ma uświadamiać młodych ludzi o zagrożeniach jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków i środków odurzających.
 
Pozostaje mieć nadzieję, że to, co przydarzyło się tym młodym ludziom mającym przed sobą całe życie, powstrzyma kogoś przed pójściem tą drogą.
źródło: webniusy.com  I  fotografie: ofeminin.pl

Udostępnij na Facebooku