Meghan i Harry nie zamieszkają w Pałacu Kensington!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Meghan i Harry nie zamieszkają w Pałacu Kensington!
3
FB Udostępnij na Facebooku
Meghan Markle i książę Harry nie będą mieszkać obok Kate i Williama? Takie wieści z królewskiego dworu obiegły świat dzięki brytyjskiej prasie. Para, która zamieszkuje w Nottingham Cottage od czasu zaręczyn dzieli swój dom z księżną Kate, księciem Williamem i częścią najstarszych członków rodu królewskiego. Wygląda jednak na to, że to się wkrótce zmieni.
Jak informują angielskie tabloidy, wszystko wynika ze sporu między Meghan i księżną Kate, który podobno non stop się nasila. Podobno panie nie są w stanie pogodzić swojego stylu życia i „nie mieszczą się” na ogromnym terenie, który mają do dyspozycji. Nieoficjalnie mówi się, że Meghan i jej ukochany będą szukać schronienia przed mediami w Windsorze, w posiadłości, którą otrzymali od królowej Elżbiety II, by w spokoju i ciszy czekać na pojawienie się dziecka.

"Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensigton. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różne życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać – wyjawia The Sun."

Markle podobno nie chce, by Kate pouczała ją w kwestiach wychowywania dzieci – a sama ma przecież ogromne doświadczenie na tym polu. Ostatecznie może być więc tak, że książę i księżna Sussex opuszczą siedzibę brytyjskich arystokratów i będą szukać swojego miejsca.

Ciekawe co na to królowa Elżbieta...


źródło: jastrzabpost.pl  I  jastrzabpost.pl

Udostępnij na Facebooku