Masz ten przedmiot w domu? Uważaj na swoje dziecko!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Masz ten przedmiot w domu? Uważaj na swoje dziecko!
7
FB Udostępnij na Facebooku
Pewnego dnia mama 19-miesięcznego dziecka zauważyła, że z jej maluchem dzieje się coś niepokojącego. Wokół ust dziewczynki zaczęły pojawiać się przebarwienia. Wtedy jeszcze Courtney N Davis nie zdawała sobie sprawy, że jej córeczka za chwilę zacznie walczyć o życie.
Gdy Courtney zobaczyła, co dzieje się z jej córeczką od razu zabrała dziecko do lekarza. Na miejscu dowiedziała się, że ślady na buzi dziewczynki to... oparzenia od ładowarki! 19-miesięczny maluch ciekawy świata podczas nieobecności mamy postanowił sprawdzić, jak smakuje ładowarka i włożył ją do ust. 


Kobieta postanowiła swoimi przeżyciami podzielić się na Faceboooku, aby ostrzec innych rodziców, ponieważ przedmiot, który każdy z nas ma w domu niemal pozbawił jej ukochaną córeczkę życia. 
 

Courtney publicznie przyznała się do błędu bowiem to ona nie wyciągnęła ładowarki z kontaktu mimo, że za każdym razem stara się to robić. Po prostu o tym zapomniała, a to wystarczyło żeby jej 19-miesięczna córeczka wzięła do buzi urządzenie, które wydało jej się ciekawe.

 
źródło: popularne.pl I fotografie:popularne.pl
Udostępnij na Facebooku