Marina wygląda kwitnąco po ciąży!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Marina wygląda kwitnąco po ciąży!
15
FB Udostępnij na Facebooku
Marina Łuczenko-Szczęsna zaledwie siedem tygodni temu została mamą, a już na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w bikini. Jest czego pozazdrościć!
30 czerwca na świecie pojawił się synek Mariny i Wojtka Szczęsnego o czym rodzice z radością poinformowali na Instagramie: 
"Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka👣. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze�". 

  
Później, po narodzinach synka piosenkarka pochwaliła się w sieci zdjęciami z baby shower, na którym bawiła się z najbliższymi. Fani bardzo szybko zauważyli, że Marina po porodzie stała się spokojniejszą i łagodniejszą kobietą. 

Wszyscy bardzo dobrze wiedzą, że Marina jest piękną kobietą, która przyciąga wzrok mężczyzn. Być może dzięki pozytywnym komentarzom młoda mama postanowiła w sieci umieścić swoje zdjęcie w... bikini. Trzeba przyznać, że żona bramkarza Reprezentacji Polski bardzo szybko wróciła do formy po porodzie! Wow!

 

 
źródło: popularne.pl   I   fotografie: Instagram
Udostępnij na Facebooku