Magda oglądała z córeczką film dla dzieci, gdy w przerwie pojawiła się... nieprzyzwoita reklama.

Małgorzata
2 tygodni temu
Magda oglądała z córeczką film dla dzieci, gdy w przerwie pojawiła się... nieprzyzwoita reklama.
4
FB Udostępnij na Facebooku
Do redakcji portalu popularne.pl swój list wysłała Magda, której ostatnio przydarzyła się niezbyt komfortowa sytuacja. Bardzo ją ona zdenerwowała, dlatego stwierdziła, że warto się nią podzielić i zapytać o zdanie innych ludzi. My również jesteśmy ciekawi, czy zdarzyło się Wam coś podobnego.
Kilka dni temu chciałam spędzić trochę czasu z moją córeczką przed telewizorem. Postanowiłam, że włączę na Youtubie jakiś film familijny. Wybór padł na „Jasia i Małgosię”. Zrobiłyśmy domowe przekąski i usiadłyśmy, aby zacząć oglądać. Po kilku minutach seansu włączyła się reklama. Gdy widziałam, że film się zatrzymuje, już podniosło mi się ciśnienie – w końcu dopiero go włączyłyśmy… Irytacja szybko przeszła jednak w totalne zaskoczenie i delikatnie mówiąc „wkurzenie”…Naszym oczom ukazała się reklama. I to nie byle jaka reklama, bo taka dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Tak, w czasie filmu familijnego system, bot czy co tam innego (nie wiem – nie znam się) puścił reklamę PREZERWATYW. Być może jestem trochę pruderyjna. Nie wiem. Jednak czy reklama gumek powinna być puszczana w przerwie filmu,, który docelowo jest dla dzieci? Przecież to oczywiste, że skoro film familijny, to oglądają go dzieci. Co to ma być do jasnej cholery?!

Czy muszę dodawać, że Lenka od razu zaczęła pytać – „A co to?”, „A po co to?”, „A do czego to?”. Być może uznacie mnie za staroświecką, ale jestem zdania, że 5-latka jest „odrobinę” za mała na to, aby wiedzieć czym są prezerwatywy i do czego służą. Sorry, ale na takie rzeczy ma jeszcze czas. Przynajmniej niech na jej „liczniku” wybije liczba dwucyfrowa…
 Nie podoba mi się to i naprawdę byłam wkurzona i zniesmaczona. Czy Wam również zdarzyło się coś podobnego? Ja ze swojej strony mam prośbę do ludzi „od Youtube’a” – proszę niech ktoś zwróci na to uwagę. Wiem, że świat idzie do przodu, ale niech małe dzieci będą małymi dziećmi i zachowają swoją niewinność jak najdłużej.

Pozdrawiam,
Magda


A Wy, co o tym myślicie? Mieliście podobną sytuację kiedykolwiek? 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, edziecko.pl

Udostępnij na Facebooku