Maciej Musiał zrobi światową karierę?

Małgorzata
2 tygodni temu
Maciej Musiał zrobi światową karierę?
1
FB Udostępnij na Facebooku
Kariera zawodowa Macieja Musiała nabrała ostatnio oszałamiającego tempa. Okazuje się jednak, że w miłości tyle szczęścia nie ma.

W jego otoczeniu pojawiło się już bardzo wiele kobiet. Była i Olga Kalicka i Katarzyna Sawczuk, a nawet córka pary prezydenckiej Kinga Duda.

Ostatnio mówiło się, że ma romans ze znaną modelką Natalią Uliasz. Jakkolwiek było, dzisiaj Maciej Musiał zapewnia, że w dalszym ciągu jest singlem i że decyzja o wyborze tej jedynej jest jeszcze przed nim.

- Szukam - odpowiada krótko gdy pyta się go o sprawy sercowe w rozmowie z popularnym dwutygodnikiem. Bo też nie ma teraz czasu na amory.

Młody aktor żyje gigantyczną szansą, jaka otworzyła się przed nim niedawno. Gra w serialu, który jest emitowany właśnie przez bardzo popularny amerykański kanał internetowy. To może być początkiem jego międzynarodowej kariery.

Maciej Musiał nie tylko występuje we wspomnianym serialu pt. "1983", ale też jest jego pomysłodawcą i producentem. Trudno się więc dziwić, że aktora rozpiera szczęście i duma.

Od sukcesu może zakręcić się w głowie, ale aktor jest ostatnim, który zadzierałby nosa. Nie od wczoraj znany jest ze swojej skromności. W końcu świat show-biznesu to dla niego coś zwyczajnego.

Już kilkanaście lat temu, jako mały chłopiec, zaczął grać w serialu "Ojciec Mateusz". Grał sierotę, która znalazła się pod opieką księdza. Potem przyszedł czas na "Rodzinka.pl".

- Byłem dzieckiem, które ktoś rzucił przed kamerę i powiedział: graj - mówi. Łatwiej było mu o tyle, że aktorstwo ma zapisane w genach. Oboje rodzice uprawiają ten zawód. Ale dziś to on jest w rodzinie gwiazdą!źródło: pomponik.pl   I   fotografie: pomponik.pl

Udostępnij na Facebooku