Kuba Wojewódzki i Agnieszka Kaczorowska? A to news!

Małgorzata
3 miesięcy temu
Kuba Wojewódzki i Agnieszka Kaczorowska? A to news!
7
FB Udostępnij na Facebooku
Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii, która właśnie ujrzała światło dzienne opisuje siebie, jako donżuana. Czy wierzycie, że rzeczywiście tak było?
Gwiazdor TVN wydał ostatnio książkę opisującą jego życie. Fani jednak nieźle się zawiodą, bo Wojewódzki raczej unika tematów trudnych i odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania.

Sam Kuba postanowił przedstawić się w niej jako prawdziwy uwodziciel, który ma na swoim koncie wiele romansów.

Oczywiście sporo miejsca poświęca Ance Musze, choć nie odpowiada na pytanie, czy faktycznie była tylko "jego przykrywką" - jak twierdzą niektórzy.


 
O Renulce nie wspomniał ani słowem, bo ponoć modelka mocno go o to prosiła. Tyle litości nie miał jednak dla Agnieszki Kaczorowskiej. 

Słynna Bożenka z "Klanu" - jeśli wierzyć słowom Wojewódzkiego - miała okazję poznać showmana dość blisko i była jedną z jego zdobyczy.

"Na randce byłem też z cudownym dzieciakiem niecudownego serialu "Klan". Kiedy słynna Bożenka zawitała do mnie na pogawędkę, to tak nam się jakoś miło gawędziło, a potem dość zmysłowo żegnało, że postanowiliśmy zainicjować skontaktowanie bez kamer. Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Kobieta ukryta w dziecku z całą świadomością kobiecości. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania" -pisze o Agnieszce Kaczorowskiej. 

Myślicie, że tancerka ucieszy się z tego, że Wojewódzki poświęcił jej trochę miejsca w swojej książce? No i co na to jej małżonek?
 
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku