Test: która osoba na gałęzi jest według Ciebie najgłupsza?

Małgorzata
2 miesięcy temu
Test: która osoba na gałęzi jest według Ciebie najgłupsza?
7
FB Udostępnij na Facebooku
Zadanie jest naprawdę proste, wystarczy wybrać człowieka, który według was dokonał najbardziej głupiego wyboru. Odpowiedź nie jest wcale taka prosta, bo każdy z nas intuicyjnie wybiera inną osobę.
Przyjrzyj się obrazkowi i zastanów, która osoba według Ciebie dokonała najgłupszego wyboru. Niżej umieszczamy interpretację Waszych odpowiedzi. Okazuje się bowiem, że Wasz wybór wskazuje na kilka cech Waszej osobowości. 
 

Człowiek nr 1

Należysz do osób, które bardzo szybko się poddają. Zgadzasz się na warunki narzucane przez innych i nie wdajesz się w dyskusje. Twierdzisz, że nie masz wpływu na sytuację, więc po co się męczyć. Rzadko się kłócisz i prawie nigdy nie próbujesz przeforsować swojego zdania. Sprzeczki z innymi osobami powodują u ciebie smutek i gorszy nastrój. Jesteś raczej cichą, miłą i spokojną osobą.

Człowiek nr 2

Podejmujesz decyzje szybko i pod wpływem impulsu. Nie zastanawiasz się nad konsekwencjami swoich działań i nad tym, jak wpłyną na życie innych ludzi. Często popełniasz błędy, ale nie widzisz powodu, żeby roztrząsać porażki. Idziesz do przodu. W oczach najbliższych uchodzisz za osobę niezwykle upartą.

Człowiek nr 3

Gdy już podejmiesz jakąś decyzję, to nic ani nikt, nie będzie mógł zmienić twojego zdania. Zawsze walczysz o swoje i nie poddajesz się. Jesteś bardzo konsekwentny, czasami aż do przesady. Nie potrafisz odpuścić. Osoby takie jak ty, odnoszą w życiu ogromne sukcesy.

Człowiek nr 4

Jesteś buntownikiem. Wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, ale czasem pomijasz to w imię walki z systemem. Jesteś wolnym ptakiem i nie lubisz, gdy narzuca ci się jakieś zasady. Jeśli coś cię ogranicza, nastawiasz się do tego negatywnie.


 

źródło: onet.pl  I  fotografie: onet.pl
Udostępnij na Facebooku