Królikowski chciał uderzyć Wieniawę?

Małgorzata
4 miesięcy temu
Królikowski chciał uderzyć Wieniawę?
23
FB Udostępnij na Facebooku
Antek Królikowski i Julia Wieniawa uchodzą za jedną z najładniejszych par w polskim showbiznesie. Ostatnio jednak miejsce miała nieciekawa sytuacja...

Kilkanaście dni temu goście jednego z popularnych warszawskich klubów byli świadkami nieciekawej sytuacji. Wśród nich znajdował się współpracujący z "Twoim Imperium" paparazzi, który zdał dziennikarzom relację niemal na żywo.

Antek Królikowski bawił się przy stoliku z atrakcyjną blondynką. Na opublikowanych przez tygodnik fotografiach widać, że para nie szczędziła sobie czułości. Później wyszli razem przed lokal.

Julia Wieniawa, od wielu miesięcy jest w związku z Królikowskim, i co bardzo zaskoczyło paparazzi, serdecznie przywitała się z dziewczyną, która kilka minut wcześniej tonęła w ramionach jej chłopaka.

Wieniawa i Królikowski przywitali się, co prawda dosyć chłodno, ale spokojnie rozmawiali. Niespodziewanie jednak aktor wpadł w złość i wyglądało na to, że rzuci się na swą dziewczynę z pięściami. 

- "Uderzyłby ją, gdyby nie powstrzymał go jakiś człowiek stojący obok" - relacjonuje fotoreporter "Twojego Imperium". 

Gdy emocje się ochłodziły, para znów zaczęła rozmawiać.Nie pojechali jednak razem do domu. Aktorka odjechała taksówką, a jej chłopak około trzeciej nad ranem samotnie poszedł kontynuować zabawę do hotelu Hilton. Na tym ta historia się nie skończyła. 

Kilka dni później Wieniawa o drugiej w nocy spotkała się z 26-letnim aktorem Nikodemem Rozbickim. 

Paparazzi uchwycił przepełniony czułością moment ich powitania. Później we dwoje udali się do mieszkania Rozbickiego, gdzie spędzili resztę nocy. 

Czyżby kryzys u pary?

Zdjęcia publikuje tygodnik "Twoje Imperium".
 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku