Kartka przy windzie w bloku, która wywołała duże wzburzenie. O co chodzi?

Małgorzata
4 miesięcy temu
Kartka przy windzie w bloku, która wywołała duże wzburzenie. O co chodzi?
7
FB Udostępnij na Facebooku
Jakiś czas temu głośna była historia o kobiecie, której sąsiad zarzucił, że jest wulgarna bo na jej balkonie wisi bielizna, która kusi mężczyzn i gorszy bawiące się pod blokiem dzieci. List pani Kamili może Was zaskoczyć, ale warto go przeczytać.

"Moje mieszkanie urządziłam w dość nowoczesny sposób, dlatego uznałam, że nie będę korzystała z firanek tylko zdecyduję się na rolety. Niestety lub stety nie zawsze z niej korzystam, ponieważ zapominam ją opuszczać lub podnosić -zwłaszcza kiedy jest lato i na dworze cały czas jest widno.

Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na to mieszkanie, ponieważ było tanie i blisko mam do pracy oraz w przyszłości będzie ono dobrze skomunikowane z przedszkolem i szkołą, a planujemy dzieci.

Ale przejdźmy do meritum, które naprawdę mnie oburzyło. Otóż pewnego dnia wychodzę sobie do pracy, a na klatce schodowej wisi kartka skierowana do mnie bezpośrednio. Nie wiem jak w ogóle ktoś mógł w ten sposób pomyśleć i tak się zachować. Co ja mam z tym zrobić?" 


 


Karteczka, którą ktoś z sąsiadów zawiesił przy windzie w bloku pani Kamili sprawiła, że zaczyna się ona, co zrobić. Zakupić zasłony i dostosować się do tego, czego chcą inni czy nie przejmować się? 

A Wy? Co byście doradzili?
 

źródło: popularne.pl  I   fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku