Karolina Pisarek jedną z najpiękniejszych twarzy świata!

Małgorzata
2 tygodni temu
Karolina Pisarek jedną z najpiękniejszych twarzy świata!
3
FB Udostępnij na Facebooku
Jest pracowita, ambitna i naturalnie piękna - Karolina Pisarek została jedną z najpiękniejszych twarzy 2018 roku.

TC Candler "100 najpiękniejszych twarzy świata" to plebiscyt, w którym co roku wybiera się kobiety zasługujące na to miano. W 2018 roku wśród nich znalazła się Polka, Karolina Pisarek. Młoda modelka, którą zauważono na arenie międzynarodowej to uczestniczka show "Top model", która obecnie robi karierę w modelingu.

Karolina Pisarek zajęła 91. miejsce w rankingu, tuż przed nią, bo na 90. miejscu znalazła się Ariana Grande. Wśród najpiękniejszych twarzy znalazły się m.in. Selena Gomez, Natalie Portman, Prianka Chopra, Emilia Clarke, Emilia Watson. Pierwsze miejsce zajęła Thylane Blondeau, setne Keira Knightley. Zostały wybrane z 500 nominowanych kandydatek.

Fani rankingu zasugerowali, by w następnych latach tworzyć zestawienie bez makijażu. A my zadajemy sobie pytanie, czy na pewno chcemy porównywać różne kobiety i decydować o tym, która z nich jest piękniejsza? Dla nas dziś liczy się to, że Karolina została dostrzeżona za granicą. To, że jest piękna nie ulega wątpliwości. Karolinie gratulujemy!


 


źródło: ofeminin.pl  I  fotografie: ofeminin.pl

Udostępnij na Facebooku